Navigation is at the bottom.

Krúžok GEMMA {old}

Hypertextovú stránku má napísať Mišo. zatial o žiadnej neviem, takže tu dávam niekolko informácii.

Vstúpiť do Skupiny

<div> <form action="http://www.freelists.org/cgi-bin/subscription.cgi" method="post"> <p>E-mail: <input type='text' name='email'> <input type='hidden' name='list' value="gemma"><input type='hidden' name='url_or_message' value=""><input type='hidden' name='action' value='subscribe'><input type='submit' value="Subscribe!"></form> </div>

Zadajte tam svoj email, stlač tlačítko a počkaj niekolko minút. Potom si zkontroluj email a pozri aj do priečinku nevyžiadanej pošty (spam). Ak to nejde, povedz.

Čo sa tu deje?

Na tejto stránke vidno nedávnu aktivitu. Klikni na jednu zo správ a ona sa ti zovrazí. Aj <a href="http://www.freelists.org/feed/gemma">RSS Feed<img src="http://www.feedicons.com/images/feed-icon-14x14.png"></a>.

K dispozícii je aj kompletný archív po mesiacoch.

Ako napísať správu?

Každý môže napísať e-mail na adresu gemma@freelists.org . Tá správa sa prepošle všetkým čo sú v skupine.

Čo to je?

<dfn>Elektronická konferencia</dfn> alebo <dfn>emailová skupina</dfn>, je po anglicky mailing list.

A <dfn>mailing list</dfn> is simply a means of distributing email to a list of subscribers by sending an email to a single address. A list can be used for such things as a discussion forum or a newsletter.

FreeLists provides this service to thousands of individuals, groups, and organizations.

<h3>Odkazy</h3> <p><table border=2 cellpadding=5 cellspacing=4> <tr><td><a href="http://brod.borec.cz/">Moja stránka s Hovadinami</a><tr><td><a href="http://www.gymmt.sk/">Gymnázium Villiama PT</a> <tr><td><a href="http://www.martin.sk/">Martin, naše mesto</a> <tr><td><a href="http://www.jakpsatweb.cz/">Ako písať Hypertext</a> <tr><td><a href="http://www.example.org/">Example</a> <tr><td><a href="http://brod.borec.cz/pubkey.asc">Môj pubkey</a> <tr><td><a href="mailto:tomasbrod@azet.sk">A Môj email</a> </table>